Pobūvis

Arba primirštasis lietuviškas žodis.

2021-09-14 2 min read

Kaip dailiai sudėtas lietuviškas žodis pobūvis! 🎈 Pobūvis tai linksmas pasibuvimas kartu, subuvimas, pasilinksminimas, iškilmės, sambūris, renginys, įvykis, šventė - tiksliau viskas, kam talkinti ruošiasi superhost. Šiuo žodžiu galite nuo šiol keisti savo renginių pavadinimus ir iškilmingai tarti draugams ar kolegoms „šiandien aš vykstu į pobūvį!

Pobūviai būna skirtingų dydžių ir tipų, nuo to priklauso ir jūsų, kaip pobūvio šeimininko, darbo krūvis ✔️ Su skirtingai pobūvių tipais (o jų šimtai: banketai, pokyliai, furšetai, jubiliejai ir pan.) susipažinkime palengva. O šį kartą visą dėmesį skirkime techniniams pobūvių parametrams. 📜

Ar visiems pobūviams galiu šeimininkauti pats?

Žinoma, tik kai kuriais atvejais jums prireiks papildomų rankų, o gal net kojų :) 

Techniniai pobūvio parametrai gali būti tokie:

/ Mastai 🎡: mažas ar kamerinis (iki 20 žmonių), didelis (iki 100 žmonių) ar masinis (daugiau 100 žmonių), o gal mega (~Beyonce koncerto žiūrovų skaičius)? Mastai identifikuoja, kokio kiekio vaišių, kokios didumo erdvės, kiek sėdimų ar stovimų vietų reikia. Tuo pačiu - didėjantis svečių skaičius didina biudžetą. 

/ Oficialumas 👩‍💼: protokolinis, ritualinis, oficialus, o gal neformalus, festivališkas? Oficialumas sąlygoja aprangos kodą, vaišių rūšį, dažnai ir programą. 

/ Laikas ⌚: dieninis, vakarinis, o gal visą parą truksiantis? Vėlgi laikas lems, kaip rengsimės, kur rinksimės. Laikas apriboja ir programą, kaip žinia, Lietuvoje turime ir ramybės valandas. 

/ Sezonas 🍁: kiekvienas sezonas diktuoja renginio temą. Retai bus svečiams, o ir jums, smagu eiti į “paplūdimio vakarėlį” viduryje šaltos žiemos.

/ Tikslas 💡: kokiu tikslu mes surinksime svečius? Pavakarieniauti draugų kompanijoje? Laiminti meilę? O gal aptarti įmonės metinius rezultatus? 

Atsakius į šiuos klausimus galėsime numatyti biudžetą, pobūvio erdvę ir temą, o tuomet keliauti prie kūrybinio pobūvio išpildymo. Kūryba taps įrankiu sujungiant techninius parametrus į vieną darnią visumą. 

Sėkmingų pobūvių,

Superhost

Pakomunikuojam?

labas@superhost.lt